Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кожна дитина одного разу піде в школу, а значить їй доведеться виконувати домашні завдання, проводити чимало часу за книгами і комп'ютером. Потрібні найзручніші, функціональні і безпечні дитячі меблі. Стіл для дитячої кімнати не надто відрізняється від аналогічних «дорослих» моделей. Як правило, тільки розмірами. Також у продажу легко знайти яскраві екземпляри для самих маленьких. Підбирати стіл в дитячу кімнату варто, виходячи з віку, комплекції і переваг малюка.
Як облаштувати робочу зону для дитини
Для продуктивного навчання та творчості у кожного члена сім'ї повинно бути власне робоче місце: комфортабельне, стильне, з хорошим освітленням і всіма необхідними деталями. Головна з них, звичайно ж - стіл. Для дитячої кімнати важливо вибрати найбільш відповідний, щоб чаду було зручно сидіти, у нього не хворіли спина і шия, а також очі від монітора.
Столик потрібно доповнити комфортним кріслом з ортопедичним ефектом, яке теж дозволить сидіти довго без найменшого дискомфорту. Поставити меблевий виріб бажано біля вікна, щоб на робоче місце завжди падало денне світло, і розмістити над ним яскравий світильник (бра або настільну лампу). Яскравий декор і живі рослини зроблять зону більш затишною.
Як вибрати письмовий стіл для дитячої кімнати
Габарити підбираються строго під дитину. Важливо, щоб вона могла розташуватися з зручністю, читати і писати без необхідності тягнуться вгору або занадто нахилятися над стільницею. Оптимальна відстань від неї до очей - 30 сантиметрів.
Розміри виробів залежать від віку. Рекомендована висота (в сантиметрах):
- 3-4 роки - 46;
- 4-6 років - 53;
- 6-8 років - 59;
- 8-11 років - 64;
- 11-14 років - 71;
- від 14 і старше - 75.
Висота стільця при цьому завжди нижче приблизно на 20 см. Відмінний варіант - модель з регульованою висотою. Така прослужить чаду з дошкільного до старшого шкільного віку.
Ширина варіюється від метра до більш ніж двох і залежить від того, як багато предметів необхідно розмістити. Як правило, вистачає 1,2-1,4 м. Глибина стільниці становить від 60 до 100 см. Зустрічаються і більш глибокі столи. Дитячі не повинні бути занадто великими, щоб малюк без зусиль діставав до протилежного краю.
Виняток - кімната, в якій живе двоє або більше дітей. Тоді краще купити один більш широкий стіл, ніж два стандартних.
Стіл в дитячу кімнату роблять різної форми:
- квадратної;
- прямокутної;
- закругленої;
- кутовий.
Класичні прямокутники і квадрати добре виглядають в будь-якому інтер'єрі. Це максимально зручний і функціональний варіант. Але про гострий кут можна поранитися. Круглі краї більш безпечні і виглядають дуже мило і затишно.
Щоб по максимуму задіяти весь простір кімнати, варто звернути увагу на кутові столи. Дитячі екземпляри також прекрасно вписуються в кут і дозволяють заощадити квадратні метри. Серед таких простіше знайти варіант для двох.
Вагомою перевагою стануть всілякі відсіки для речей: вбудовані ящики, полички, ніші. Адже дотягнутися до стелажа або полиць над робочим місцем дітям вдається не завжди. А так все потрібне буде під рукою.
Меблеві вироби роблять з дерева, металу і пластика. Холодні і жорсткі металеві сплави - не самий хороший варіант для дитячої. Натуральна деревина або якісний МДФ не менше довговічні, а виглядають набагато привабливіше. З пластиком важливо бути обережним, адже він легко ламається.
Хороший вибір товарів високої якості від перевірених виробників шукайте в магазині «Азбука Меблів». У продажу завжди є дитячі меблі. Стіл в дитячу кімнату можна придбати дуже вигідно з оперативною доставкою по всій території України!