(KIFF 2021) це найбільший щорічний подія меблевої та інтер'єрної життя України.

Дана виставка не має аналогів і об'єднує всі напрямки та стилі меблів, освітлення та інтер'єру. Тільки нові колекції, світові бренди, прямі іноземні учасники і унікальні бізнес-відвідувачі.

Виграшний формат, який об'єднує провідних гравців меблевого ринку. Іноземні виробники використовують Форум як основний інструмент для розвитку свого бізнесу в Україні, розширення ділових контактів, а український виробник за допомогою KIFF збільшує експорт своєї продукції. Успіх 2015 року нажаль не був повторений так як через обмеження пов'язаних з пандемією прибутку тільки десять міжнародних учасників і брендів, а не як раніше коли були експозиції Італії, Румунії, Туреччини, Німеччини, провідних компаній з Росії, Білорусії, Польщі, Естонії і Азербайджану. Зате в 2021 році були більш численні представники, експозиції і колекції українських виробників і брендів.

В рамках (KIFF 2021) були продемонстровані такі формати та виставкові простіри, як: "Київ - Експомебель", "Офіс", "Кухні", "Обладнання":

- виставка "Київ-Експомебель" презентує весь спектр меблів і предметів інтер'єру для житлових і громадських приміщень. Вона представить нові ідеї, технології, дизайнерські рішення, і матеріали. Виставку відвідують фахівці і торгові представники з усіх регіонів України, які професійно займаються оснащенням і комплектацією об'єктів різних сфер діяльності, а також представники ближнього та далекого зарубіжжя.

- виставка "Офіс" є невід'ємною частиною Київського міжнародного меблевого форуму (KIFF). Вона позиціонує сегмент офісних меблів, аксесуарів, освітлення і текстильних покриттів для офісу як абсолютно самостійну і гармонійно розвивається сферу меблевого бізнесу. Виставка «Офіс» - головна подія в Україні для виробників і постачальників офісних меблів.

- виставка "Кухня" це єдина в Україні спеціалізована виставка, тематика якої тотожна поняттю про дизайн сучасної кухні.

- виставка "Обладнання" для виготовлення сучасних меблів. На виставці можна було побачити, помацати і укласти договори на поставку верстатів і ліній для виробництва фасадів і комплектуючих для різних меблів.