Добрий день дорогі наші друзі. Вас вітає компанія меблів - «Азбука мебел
i». Ми так довго перебуваємо на ринку з продажу різноманітних меблів, що тепер хочемо познайомити Вас з нашими компаньйонами та їх історією відкриття меблiв «Меблi стиль».

     Історія фабрики Мебель Стиль, бере свій початок ще з 1990 - х рокiв. Два дуже хороших товариша росли з ідеями внести в світ різноманітнiсть. Молоді хлопці, як і більшість людей в 90-ті роки, не маючи вибору кольору, матеріалу, стилю, такого комфорту і такого достатку товарів, як є на ринку зараз, вирішили, як можна модернізувати і вдосконалити меблевий напрямок. З ними росли не тільки ідеї, а й з роками росли навички, знання, і досвід. По ідеї люди не мали ніякого вибору, але вони знали точно одне - проживаючи це життя, хотілось дбати і дарувати людям радість, доброту, вибiр i посмішку.

Компанiя Мебель Стиль починала свою діяльність з продажу звичайних табуреток на ринку. Так, треба було з чогось починати. Компанiя свого часу не зупинялася на одних мріях і міркуваннях. Вони самі майстрували звичайні дерев'яні табуретки, які йшли і продавали. Продажі дійшли до того рівня, що на сьогоднішній день Вони є одними з великих фабрик України, і за межами нашої країни так само. Колектив нараховує на сьогоднішній день близько 250-ти осіб. Отримують щодня по 10-20 замовлень від Вас, і так само, радують і мотивують Ваші відгуки. Негативні відгуки дають оцінку  переробити або доопрацювати те, чого Вам не вистачає.

     Наші батьки важко працювали, у них не було часу нас нас, на своїх дітей, не тому що вони нас не любили або заперечували свої батьківськi обов'язки, а тому, що вони хотіли хорошого життя для нас, тому, весь свій час вони були на роботах і заробітках.

          Що для Вас дорогi друзi означає фраза «Хороше життя»? Ми трактуємо ці слова таким чином - все починається з комфорту, затишку, зручності. Вставши вранці зi зручного ліжка, і з розумінням, що Ви виспалися - тут же з'являється гарний настрій. Зробивши сніданок для своєї родини, і зібратися за одним столом, обговорюючи цiкавi теми. Ось воно, це саме хороше життя. Продаж нашого товару для Вас – це внесок зручностi i рiзноманiття в Ваше життя.

     Саме зручнiсть мебелi принесе Вам променистий і привітний настрій. А гарний настрій - це запорука всього дня, і життя в цілому. Комфортнicть, зроблена спеціально для Вас, для Вашого затишку і Вашої родини – ось  головна задача і місія фабрики Мебель Стиль. Основний і головний принцип, який відрізняє від інших фабрик в тому, що з Вами, компанiя буде будувати спілкування рівною i зрозумiлою мовою. І не залежно від Ваших доходів, Вашого достатку та статусу, ми знайдемо підхід під будь-який Ваш «запит».