Фабрика «ТИСА-меблі» була заснована в 2003 році. За більш ніж 10-річний період виробництвом був охоплений досить широкий діапазон виробів, що виготовляються, які на сьогодні охоплюють практично всі сторони життя. Отже, асортимент нашої продукції близько 1000 одиниць, який виготовляємо від «А» до «Я» на власному обладнанні і своїх виробничих площах.
Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна / якість. При розробці виробів, ми намагаємося зробити його цікавим оригінальним і в той же час доступним для всіх і кожного. «ТИСА - меблі» ніколи не копіювала вироби інших виробників з метою вигоди і наживи.
Природно, даний сайт представить Вашій увазі найбільш повний спектр виробів нашого виробництва, який ви можете замовити прямо.
Незважаючи на те, що наше виробництво на 80% серійне, немає такого виробу, яке ми не могли б змінити за бажанням клієнта. Іншими словами, всі наші вироби мають концептуальний характер - кінцевий продукт може сильно відрізнятися від початкового.
Але якщо вас повністю задовольняє те, що Ви бачите на фото, тоді вам достатньо зателефонувати, замовити та отримати бажане на наступний день. Так швидко, тому що на сьогодні ведеться складський запас по багатьом виробам. Площа складу перевищує 1000 м.кв.
За колірним рішенням на сьогодні у Вас є можливість вибирати будь-який колірну комбінацію вашого майбутнього виробу. На сьогодні основна палітра це 21 колір.
Вся продукція виготовляється з ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) високої якості, яка відповідає екологічним нормам.
У нашому магазині та Інтернет магазині Ви можете ознайомитися із запропонованим асортиментом виробів фабрики - ділером якої є Азбука Меблів.
Сподіваємося, що продукція продається нами, виробництва фабрики Тиса меблі, залишить найкраще враження про фабрику, нас - як її продавця і природно про самих меблів.